• Najbolja cijena
  • Svježe
SFP-OC3-SR

SFP-OC3-SR

 
HRK 160.20

Od robe
U skladištu

Cisco kompatibilan s OC-3/STM-1 primovivanim modulom primopredajnih (2 km), valna duljina 1310 nm, MMF, LC priključak. Značajke faktora obrasca : SFP Uređaj : sučelje modula primopredajnog modula (sabirnice) Vrsta : Udavni modul Modul Tehnologija povezivanja : Žičana aplikacija : SONET/OC3 Brzina prijenosa podataka : 155 Mbps Valna duljina : 1310 Nm Max Udaljenost : 2km Vlasnona vrsta : SMF/MMF Konektor : Dupleks LC DDM : S DDM radnom temperaturom : 0 ~ 70 ° C u skladu s MSA SFP specifikacijom.


Veća je od informacija

Proizvodi u kategoriji